Tomas1Vilem

Muze se cestovat v citroen berlingo bez zadnich sedadel?

Odpovědi
Dochy

Pokud pojedete na předních, tak určitě.

V současné době je nutné být připoután na sedadlech, což v nákladovém prostoru moc nehorozí. Takže „to lze“ jen pokud vás nechytnou a pokud nebudete mít nehodu 😉

Mimochodem: Také už jsem měl pasažéra v kufru felicie kombi. A on místo toho aby zalez a předstíral že neexisuje čuměl z okýnka a dělal opičky na ostatní auta…

anonym

Ne…
Doplňuji:
Dochy – kdysi jsem vezl borca i na přívěsném vozíku…
😉
Taky dělal ´vopičky´, až na jednom hrbolu vypadl (neodhadl jsem rychlost vs ´hrb´)… Pak už ´vopičky´ nedělal… Ale dohromady nic se mu nestalo, jen byl trochu dotlučenej a pro další stěhování nepoužitelnej. A musel si koupit nový odění…
;-D

cukrar

V žádném případě, pokud nemát vyjímku, jako třeba hasiči, vojáci atd…
Obecně – NELZE.