independent

Může se brát do letadla inhalátor?

Je to tlaková nádobka, co kdyby tam někdo měl, třeba novičok nebo napalm.

Odpovědi
Edison

Myslím, že bez problému. Já lítám s elektronickým cígem…

Didakt

Určitě můžete. Zaprvé do letadla si můžete vzít až 1 litr tekutiny (ne v kuse) a za druhé nemůžou přece astmatikovi vzít inhalátor :D

Dochy

Mrkni na stránky letiště nebo letecké společnosti. Jestli si dobře vybavuju, tak léky je možné vzít na palubu. Pokud by byli proti obecným bezpečnostním podmínkám, je nutné mít lékařské potvrzení.
Je to to co mně utkvělo v paměti, opravdu si to radši zkontroluj.