štamgast

Může schůze poslanců bez předešlé dohody skončit před projednáním veškerých zařazených bodů?

Včera ukončili 49. shcůzi a jak se dívám na pořad schůze tak je plno neprojednaných bodů a to mi přijde podezřelé, navíc dnes měli být interpelace. Podle stenozáznamu včera byla ukončena předsedajícím bez nějakého hlasování. Je tu někdo, kdo mi to vysvětlí?
Doplňuji:
To ano ale podívej se na stenozáznam. Schůzi prostě ukončil a neodůvodnil to.

Odpovědi
zzzzz

Předsedající má právo schůzi ukončit, má k tomu nějaký prováděcí předpis, který stanoví kdy to může udělat, např. pozdní hodina, nebo že se nikdo nedostavil atd.

kukulicka

Co já vím. :D