Mili @

Může s transplantovaným srdcem putovat i duše dárce????

Nejlepší odpověď
anonym

řekla bych že ne,srdce je jednotka našeho bytí,mysl-duše našeho pocitového vnímání,někdo by řekl že má černé srdce,ale černá může být jen duše,tak to vnímám já

Další odpovědi
Miroslavst

To si myslím že nemůže, ale zajímalo by mě, zda ten obdarovaný by měl rád lidi, které mám ve svém srdci?

Radak

Já si myslím, že duše je otázka pocitů a měla jsem vždy za to, že ty se rodí v mozku. Jenže ani neznám nikoho s transplantovaným srdcem, abych to mohla opravdu posoudit.

poa.li

Myslím,že ano. Ale ne konkretní věci, spíše postoje, emoce…

Myšák V.

Nemůže.Kdyby to čistě hypoteticky šlo a dala by jsi náhradní díl z Mercedesu do Trabanta,myslíš že by jel Trabant jako Mercedes??
Je to jen o náhradních dílech a to jsou dneska i lidské orgány((Bohužel nebo zaplať bůh.
Jak se to vezme…