astor

Muze pul rocni stene ridgebacka mlecne vyrobky? jake a jak casto? dik

Nejlepší odpověď
www

Může, poraď se ale s veterinářem.

Další odpovědi
iwetax

Já bych mu to nedávala. Měla bych strach z průjmu. A vůbec- kravské mléko je „vyrobené“ přírodou pro tele, které je býložravec a má čtyři žaludky. A pes je masožravec s jedním žaludkem.

kamila44444

Může, ale radši bych mu to nedávala. Může chytit průjem a nebo má třeba i střevní potíže. Nemůžete vědět. Na nejvýš může tak smetanu a sýr. Ale radši se zeptejte veterináře.

ReHu

Může, ale nějak bych to nepřeháněla.
Sem tam trochu mlíka, zbytek pribiňáku nebo jogurtu apod.

terry

Pes je všežravec, i když upřednostňují živočišnou tkáň před rostlinnou stravou.

Lilka123

Může, ale nepřehánět to. Když jsme si štěňátko vzali domů, tak první týden jsme mu dávali opravdu jen na dno misky, trochu mléka. Přeci jen byl zvyklí na to mléko od maminky. A pak dvakrát do týdne třeba těstoviny nebo granule s tvarohem. Tím mu ublížit nemůžete, ale všeho s mírou . Ale klidně se raději poraďte s veterinářem. Ten o tom bude vědět určitě více.

samicek333

My našemu štěněti dávali tvaroháčka a ten, pokud se nemýlím, je také z mléka. Asi bych psovi nedávala jen samotné mléko, by měl průjem, ale takhle třeba piškoty smíchat s tím tvaroháčkem, třeba není tak špatné. Určitě ne každý den.
My našemu psovi děláme speciální jídlo, protože je rozcapený a suché granule nežere, to dokáže i tři čtyři dny hladovět na protest, zaléváme mu každý večer granule vroucí vodou, aby byly všechny ponořené. Necháme vychladnout, aby se nespalil, ale aby to bylo vlažné, ty granule do sebe vodu nasají a vznikne z toho taková kaše. Občas přidáme nějaký ten salámek nebo kuřecí masíčko a moc mu to chutná.
Až bude vaše štěně zvyklé na granule, určitě doporučuji vyzkoušet.