zjentek

Může psychiatr předepisovat pacientům večerku?

Anebo jde o výsadu pouze vojenských a vězeňských zařízení?

Nejlepší odpověď
Kepler

V psychiatrických léčebnách jistě, ale nakonec o tom rozhoduje šéfka blázince, která stanoví léčebný řád, Kdyby to pacientovi předepsala psychiatrička pacientovi v ambulantní péči, je to nevymahatelné a ten magor by jí mohl pod okny s radostí odpaloval petardy o půlnoci.

Další odpovědi
Ametyst

Doktor může předepsat ledacos, ale poslední slovo má definitivně sestra Ratchedová!

autacek

Tak v ústavu jistě. Nicméně o vycházkách můžeš navštěvovat i supermarket. 😉

aliendrone

Z kaje ďury si cype? To nevíš, že lékař ti může klidně předepsat i HLADOVKU? Co je proti tomu nějaká večerka… ;) :D :D

Rokio

V ústavní péči ano, zatímco v ambulantním léčení nikoliv.

A ještě je to výsadou zabezpečovací detence.

Kepler

Ametyst: nebo taky Jack Nicholson nebo dvoumetrový indián… a sestřička byla v pudeli!

Ametyst

🙂 Jako v pohádce, dobro nakonec převážilo. Ale všimni si, že zlo se nikdy nevzdává, a nadělá děsnou paseku.