TommyKiller1

Může psovi ve stáří zbělat srst?

Nevím jestli to má vliv na odpověď, je to yorkshirský teriér.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, ve stáří se některým psům objevují šediny, stejně jako lidem.

Další odpovědi
redy

Srst jako taková ne, ale kolem očí a čumák. 🙂

Šidlo

ked si pozriete seriál ZOO na joj, v úvode vedľa andyho hryca sedi stará opica – plešivá

cicavce majú chlpy veľmi podobné našim vlasom, takže staroba ich ošedivie/oplešivie… náš chlpáč má 11 rokov a tiež sa mu mení srsť