dust8

Může prostitutka odmítnou klienta, který se odmítne před aktem vykoupat, i když nabízí příplatek a říká, že se dnes myl?

Nejlepší odpověď
Edison

Je to stejné, jako ve většine jiných případů, a ve všech případech obchodu: Jde o smlouvu, byť ústní, dvou rovnoprávných subjektů. Odmítnou smlouvu uzavřít mají oba stejnou.

Další odpovědi
dubraro

Může. Je to vždy na jejím rozhodnutí, koho přijme.
U nás, pokud vím, vykonávají tuto činnost ženy dobrovolně. Nejsou tady podniky, kde by byly prostitutky násilím drženy a nuceny poskytovat služby komukoliv.