Drap

Může prohibice způsobit hromadné propouštění zaměstnanců záchytek ?

Doplňuji:
Samozřejmě, myslel jsem pokud bude trvat delší dobu. Pan ministr dnes připustil, ž to může být několik týdnů.
A my, co si umíme vyhutnat domácí destiláty, tak je taky umíme pít a na záchytku nejezdíme,

Nejlepší odpověď
anonym

Zase plácnutí vedle – viz odkaz:
Doplňuji:
Prohibice – neprohibice, pražská záchytka má plno!
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/279540-prohibice-neprohibice-prazska-zachytka-ma-plno.html

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/pocet-lidi-na-zachytkach-se-nesnizil-d7v-/domaci.aspx?c=A120916­_121449_domaci_klm

Další odpovědi
honza19hk

Neřekl bych,nezapomeň,že nezakázali všechen alkohol,takže když si štamgast nemůže koupit kořalku,dá si o to více piv.A i po pivech může být na mol.
Ta prohibice není nekonečná,takže propouštění zaměstnanců záchytky by bylo zbytečné.Maximálně dostanou dovolenou.Navíc kolik lidí může mít nebo má doma alkohol (viz domácí slivovice).....
Doplňuji:
ano ale i těch několik týdnů není důvod k masovému propouštění zaměstnanců.Opít se můžeš i pivem nebo jako v případě bezdomovců krabicovým vínem.

anonym

A až skončí,ta prohibice,budou je šmahem přijímat zpět ?