ivosek2

Může přijít exekuce když někdo nezaplatí pokutu za přestupek od policie?

Doplňuji:
A jak je vymáhají nebo posílají nějaké dopisy že to někdo nezaplatil?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Může, většinou pokuty od PČR vymáhají celníci .
Doplňuji:
Já před pár lety zapoměla zaplatit za manžela pokutu od PČR, asi po dvou letech mu bankomat sežral kartu, na spořce nám řekli, kdo to bloknul, po zaplacení a omuvě mu účet během pár dní odblokovali.

Dopis poslali, ale stěhovali jsme se, a minuli ho.

Další odpovědi
cukrar

Ano, může přijít exekuce, ale to není tak jednoduché…

Musíte to hodně komplikovat, nežli přijde exekuce..

jáára

přijde exekuce – na účet, ale oni si vezmou jen dluh + asi 500 navíc tak to tolik nebolí.