zjentek

Může při extrémní závislosti na webu v případě výpadků operátora postiženému pomáhat pouhý pohled na vypnutý monitor?

Odpovědi
Mravenec

Může si na monitor nalepit A4 papír s nějakými herními motivy a dělat, že paří. Případně vytisknout náhled stránky Odpovědi.cz. 🤣

Kazatel

Tak určitě, někdy absťák zaženou i nápisy pro ladění kontrastu, barev, atd..

elkon

No, to už musí být fakt „máges“.