natushka

Může pes čokoládové bebe?

nebo štěňátko?

Nejlepší odpověď
Drap

Čokoládu pes nedokáže zpracovat.Může po ní dokonce zemřít.

Další odpovědi
hanulka11

víš co..... já říkám jednu věc -lidí také nejedí psí žrádlo – nekaž mu žaludek
a když náš pejsek loudí, tak pochopí, když mu řeknu já ti tvoje taky nežeru

samicek333

Pes čokoládu nesmí, myslím, že čokoládové bebe není ani pro psy, ani pro štěňata. Souhlasím s předchozími odpovědmi, ty taky nejíš psí žrádlo, tak proč by on měl jíst to tvoje? Jestli pes loudí, okřikni ho, po pár dnech pochopí, že nic nedostane, nesmíš mu ale od stolu nic dávat, stejně tak ani když jíš něco ty, pes si musí uvědomit, že je to tvoje a ne psa.

chudst

Pejsci by cokoladu nemeli jist vubec. Ale netusim, jaky je v bebeckach podil cokolady. Takze asi takto: nahodou mu to nic neudela, ale rozhodne bych mu to nedaval.

mojitek

čokoláda byla vytvořena pro lidsky žaludek,my ho mame jinak uspořádaný.Pro zvířata je čokoláda téměř jedovatá,tzn rozhodně nepodávat ! Nic to nemění na tom,že zvířeti chutná..

arygnoc

a proč?

pes maso (psí žrádlo), štěně štěněcí.
bebe tam asi nepatří.

(jejda, dnes jsem vůči pejskařům milej, že?)

Adula.57

štěnátko radši ne, aby jsi mu něco omylem neudělala. Ale velký pes si myslím že když drtek sní tak to nevadí, já našemu taky dávám sušenky, čokoládu nebo bonbony a nikdy mu to vůbec nic neudělalo.

kamila44444

nesmí! Pro psy je jakoby jed hlavně čokoláda a oříšky!!Raději to ani nezkoušejte.pejsek může umřít a nebo mít velké problěmy, na které by jste potřebovala hodně léků nebo i operaci.Stálo by vás to hodně peněz.

bubukaa

ne, ale prodává se něco jako psí bonbony, ale nejsou sladké