Koralek

Může penis při sexu proniknout děložním čípkem?

Vagína je elastický orgán, který se při sexu dokáže značně prodloužit. Navíc otvor děložního čípku, který je standartě malého průměru, se při porodu roztáhne na dostatečně velkou velikost, aby se novorozenec dostal skrz něj.

Tedy moje otázka zní, pokud je penis dostatečně dlouhý, může se alespoň žalud penisu dostat přes otvor děložního čípku?

Nejlepší odpověď
autacek

Za standardních okolností ne, neb je děložní čípek stažen tak, aby udržel oplodněné vajíčko, resp. plod.

Další odpovědi
dudu

To fakt nevím. Ovšem můj bývalý šéf při probírání podobné problematiky vždycky konstatoval: „Může být malej, ale musí být zuřivej a kam nedosáhne, tam musí dostříknout“!