zjentek

Může pacient zcela pozbýt svou demenci po dobu účinku naordinovanýho konopí a bejt normální po celej ten čas euforie?

Anebo bude dotyčnýmu „hej“ ještě i po odeznění účinku? Nebo se po „tripu“ vrátí zase do normálu?

Představa je ta, jako že by tento přístup k životu demenci třeba trošku potlačil, stejně jako je tomu třeba u lysohlávek a deprese… myslíte? ;)

Poznámka: Dement si ordinuje sám, dle vlastních požadavků těla a duše.

Odpovědi
MonkeyKing

Pochybuji, žádný takový příklad moderní věda neukazuje