bolak

Může Okomuro začít sbírat podpisy na příští volbu už teď, nebo je začátek sběru vymezenej taky nějakým termínem?

Já jen aby to příště stihnul, z těch třiceti tisíc mikimauzů mě letos pořádně bolela ruka.

Nejlepší odpověď
redy

Asi ne, to by pak nebylo vůbec napínavý 🙂

Další odpovědi
hanulka11

neznám žádný Okomuro

anonym

pro bolak
Já také neznám žádné Okomuro.Pokud chceš pokládat otázku tak se nejdříve nauč po sobě číst a nebo nekomolovat jména lidí.Ten dotyčný se jmenuje TOMIO OKAMURA.

anonym

lahny, kdyby bolak napsal TOMIO OKAMURA .., tak by tu nikdo neveril, ze to psal on … , vsichni by jsme si mysleli, ze se mu nekdo naboural do jeho pc a pise za nej .. !

  • iv-

bolak

no počkejte, počkejte, to jako že okomuro není okomoro? :-o…

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=Vaw­GEq9OEso#t=110s

bolak

hanulka nezná okomuro, no slyšeli ste to? a taková známá osobnost to je, posílal plyšáky do egyptu…

anonym

hanulko !! snad uz jste taky nechytla ten kodexovej virus !!? :(

anonym

Ale ano, chytla a velice zákeřný, jen co je pravda. Barbakan

anonym

jooo ? :o
jeste, ze jste se " podepsal " , jinak bych nevedela o koho jde ! :))

annas

🙂