England1522

Může normální člověk vstoupit do OSN ?

Může člověk vstoupit do OSN stejně jako do politické strany ?

Odpovědi
setapouch

Ne, je to organizace nadnarodni, ne obcanska.

zjentek

proč ne, stačí bejt žid, třeba konvertovanej a zobat z rukou nohsledů Rockefellera ..těmito atributy se na této planetě řadíš do kategorie „normální člověk“

Děda Louda

Pokud je spojený a je národ, může vstoupit do jejich organizace. V tom případě ale zase není normální.

Pepa25

United Nations [Organization] is open to all peace-loving States which accept the obligations contained in the [United Nations Charter] and, in the judgment of the Organization, are able to carry out these obligations.

States = státy. Členem tedy mohou být jen státy.

Zdroj: http://www.un­.org/en/member­s/about.shtml