Questman

Může nenosení spodního prádla v pubertě pomoci vývoji penisu?

Nejlepší odpověď
bolak

Vývoji jakým směrem? Myslíš obdobně jako je to s akvarijníma rybičkama, že čím menší akvárko, tím míň se dorostou?

Další odpovědi
led

Nosenie spodného prádla slúži aj na ochranu citlivých častí tela.
Vyývoju penisu pomáha skôr niečo iné.

Pee.Kleo

Velikost penisu vezměž víceméně z DNA, pokud budeš nosit teplé spodní prádlo, tak ti už teď musím oznámit, že možná nebudeš mít nikdy děti, protože varlata s vajíčkama by měli být v chládku pro správné uchování, ale penis nezvětšíš tím, že nebudeš nosit spodní prádlo

elektrikář

Spodní prádlo je ochrana citlivých partijí penisu a okolí. musí bát volné a spolehlivě odsávat pot. Na velikost penisu to nemá vliv. Proto jsou varlata mimo tělo aby se mohla povolením vláken regulovat jejich teplota.

zjentek

bolak: je to pravda s těma rybičkama? ..jsem totiž ve vývoji nosil dlouhá léta suspenzor, tak jestli ony mi to ty holky neříkají jenom naoko ,(

bolak

Já to někde že statisticky pokud je menší akvárko, tak se rybičky dorůstají menších velikosti, a to samý pokud je v akvárku víc rybiček, tak statisticky se každá rybička doroste mnohem menší velikost, než kdyby byly v akvárku třeba jen po dvou.

Každopádně Questman to možná myslí úplně jinak, třeba má namysli vývoj jako evoluci, možná že od toho čeká nárůst inteligence a vyšších mozkových funkcí.