Avatar uživatele
Questman

Může nenosení spodního prádla v pubertě pomoci vývoji penisu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, bolak, gagaga před 3809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Vývoji jakým směrem? Myslíš obdobně jako je to s akvarijníma rybičkama, že čím menší akvárko, tím míň se dorostou?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nosenie spodného prádla slúži aj na ochranu citlivých častí tela.
Vyývoju penisu pomáha skôr niečo iné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pee.Kleo

Velikost penisu vezměž víceméně z DNA, pokud budeš nosit teplé spodní prádlo, tak ti už teď musím oznámit, že možná nebudeš mít nikdy děti, protože varlata s vajíčkama by měli být v chládku pro správné uchování, ale penis nezvětšíš tím, že nebudeš nosit spodní prádlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Spodní prádlo je ochrana citlivých partijí penisu a okolí. musí bát volné a spolehlivě odsávat pot. Na velikost penisu to nemá vliv. Proto jsou varlata mimo tělo aby se mohla povolením vláken regulovat jejich teplota.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

bolak: je to pravda s těma rybičkama? ..jsem totiž ve vývoji nosil dlouhá léta suspenzor, tak jestli ony mi to ty holky neříkají jenom naoko ,(

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Já to někde že statisticky pokud je menší akvárko, tak se rybičky dorůstají menších velikosti, a to samý pokud je v akvárku víc rybiček, tak statisticky se každá rybička doroste mnohem menší velikost, než kdyby byly v akvárku třeba jen po dvou.

Každopádně Questman to možná myslí úplně jinak, třeba má namysli vývoj jako evoluci, možná že od toho čeká nárůst inteligence a vyšších mozkových funkcí.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví