Gestas

Může Němec, bydlícì v emisní zóně, dojet domů svým autem neplnícím přìslušné emisní limity?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Další odpovědi
Kepler

Podmínkou je mít vylepenou emisní plaketu. Každé město si podmínky může stanovit odlišně. Výjimku mají mít například místní obyvatelé (rezidenti) nebo automobily záchranného systému. Jestli jde o našince, berbera nebo Němce, je vcelku jedno.