Může někomu otýct jazyk a umřít po bodnutí včelo, vosou či komárem?

Co když si vás doktorka pořádně neproklepne a vy jí tam umřete?

Nejlepší odpověď
anonym

Tím, že sis dnešního dne založil zdvojený profil, se bohužel nikterak nezměnila úroveň tvých otázek.
Stejný stereotyp je i to, že ti přihrává ve všech otázkách týž uživatel, čímž tě jen podporuje v hrubém porušování kodexu o zákazu vícenásobných profilů.
viz odkaz:
Doplňuji:
Pro tazatele by možná bylo záhodno doporučit, aby si daný problém ověřil sám na sobě.
Mohlo by dojít k paradoxní situaci, kdy jedno lékařské pomýlení by mohlo naopak vysvobodit tisíce uživatelů posledního z řady webů, kde admini dosud ještě ponechávají prostor pro ventilaci patologických chorob (s projevy obsedantně kompulzivní poruchy), bez ohledu na všechny ostatní.
Zároveň by inkriminovaná lékařka mohla dokonce obdržet děkovný dopis od Kalouska, že pomohla odlehčit napjatému rozpočtu v tak pohnuté době.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/13974

Další odpovědi
dudu

Ve zdravovědě jsem byl učen, že hrozí-li postiženému po bodnutí hmyzem do jazyka udušení, je třeba jako krajní řešení než přijde lékař, jazyk vytáhnout z úst a přišpendlit ho k bradě!
Velmi nepříjemné je také bodunutí hmyzem do pinďoura – zde je ke zmírnění bolesti a celkových následků doporučováno omývat přirození studenou vodou. Ve Vašem případě by určitě napomohlo i k tomu, že přestanete klást nejapné otázky, publikovat polopravdy a porušovat kodex!!
Doplňuji:
Jestliže má kolega Dr.Axl pravdu a dle níže uvedených odkazů se jedná o jednu osobu, pak je dotyčného nejen třeba izolovat, ale i navrhnout trestní řízení, protože prokazatelně ohrožuje zdravý svých bližních – viz. opovědi „Michal Kole“ a „m.kolesa“:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pomoooc-hrozne-jsem-se-osypala-z-penicilinu-jak-se-mam-toho-zbavit-o

Drap

U alergiků to je možné. Většinou však včasný zákrok tomu dokáže zabránit

dudu

Omlouvám se za hrubku, kterou jsem asi učinil v afektu: „ohrožuje zdraví“.

anonym

ad dudu, ve stínu skvostů projevu M.K. je jakýkoliv překlep jen přehlédnutelná drobnůstka. Naopak malá lidská chybička dává některým příspěvkům na opravdovosti – M.K. by při své „logice“ ještě mohl oponovat, že naše odpovědi byly vygenerovány nepřejícím programem automaticky.