iceT

Může někdy?

Může někdy pavouk zakopnout o vlastní nohy,když jich má tolik?S výjimkou animovaných filmů samozřejmě,kde by to možné bylo…O tázku berte s humorem prosím…

Nejlepší odpověď
led

Pavúčie nohy sa pohybujú ako dobre synchronizovaní veslári. Ak sa pozriete bližšie pohyb nôh stonožky, tam ten synchrón až kričí. Ale aj ocko má pravdu, nafetovaný pavúk tú synchronizáciu stráca, potáca a všelijako sa krúti a aj tie nohy sa mu občas zapletú. Ako u človeka :)

Další odpovědi
anonym

Pokud začne „nasávat“ alkohol, je to více než pravděpodobné. (I odpověď je nutno brát s humorem.)

marci1

Pavouk se ještě asi při těch svých osmi nohou nějak vymotá, ale což taková stonožka ???

beer

Může a stává se to při napadení pavouka roztoči, nebo třeba houbami.
Pavouk tehdy není v dobré kondici a jeho nervový systém je ochromen. Zdravému jedinci se to nestává.
Studium
Doplňuji:
Při tomto onemocnění se pavouk pohybuje stále více nekoordinovaně a nakonec uhyne.
Stejné je to při napadený pavouka parazitickými vosičkami.

Nitrol

No tak jistě bude jumpovat Bangi jumping :D

Reezo

nevím, když zakopne tak má další nohy, který mu drží balanc, tudíž zakopne a nic se nestane 🙂