lulu2

Může někdo kontrolovat naše zprávy?

Kontroluje někdo náhodně naše sms zprávy? Zjišťuje tak někdo třeba nezákonné počínání? Nebo pouze operátor, který nemůže o ničem vědět, jestli je to pravda?.

Nejlepší odpověď
zjentek

je to ještě mnohem horší, nežli si umíš vůbec představit :o

Další odpovědi
anonym

Obecně – elektronická komunikace je kontrolována a sledována – nikoli náhodně, ale soustavně – pro ´rámcové´ info si počti o již ukončeném (nedostatečném, překonaném) systému Echelon ( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Eche­lon ).
Přímo operátor ale komunikaci nekontroluje, jen archivuje (kvůli případné potřebě orgánů činných v trestním stíhání).