Boy 13

Muze nehet zpusobit neco na cele?

Kdyz se poskrabu dlouhym nechtem na cele nebo na tvarich, muze z toho poskrabani vzniknout jizva nebo nejaka cara nebo dokonce vraska?

Nejlepší odpověď
Kelt

Pokud se lidé dostanou do konfliktu a použijí zuby nebo nehty, tato zranění se velmi dlouho hojí, protože se tam mohou dostat nečistoty a pod.
A prosím tě, čeština je velmi krásná, a má háčky a čárky, tak je používej. Já jsem si myslel, že máš na mysli celu ve vězení, proto piš čelo.

Další odpovědi
quentos

Na vězeňské cele těžko.

Edison

Je úplně jedno čím se poškrábeš. Jde o to, jak moc, jak hluboko a tak…

nyjono

Vráska z poškrábání nevznikne. Po poškrábání může zůstat jizva, záleží pak na tom, jak hluboký škrábanec byl.
A … je to poškrábání neHtem. Protože to je nehet, ne nechet.

led

Kelt, vďaka písomnej komunikácii cez mobil (sms, chat), mnohí ľudia zabúdajú na také „drobnosti“ ako je diakritika, pravopis a dokonca písanie celých slov. Dostať z nich ucelený výraz býva dosť ťažko.