Avatar uživatele
Anka1597

Může něco nahradit prášky na spaní?

Nějaké bylinky, atd.? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, Alesh, briketka10, david22, Lorrien před 4268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ano čaj s mlékem, bylinkový čaj s meduňkou a kozlíkem lékařským, já mám takový sirup z lékárny 500 ml za 100,–Kč :)
vyvětrat si, poslechnout si hezkou hudbu, já si hladím kocourka :D
dobrou a hezké sny..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Efchen

Existují čaje na spaní,pak také pomáhá trocha vína večer,horké mléko s medem nebo celkově něco teplého před spaním.

http://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8Da­j+na+span%C3%AD&hl=cs&qs­crl=1&nord=1&rlz=1T4S­KPB_csCZ380CZ380&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=uh­wLULTIAo22hAe­EuqH9CQ&ved=0CEQ­Q_AUoAQ&biw=1280&­bih=602

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Holky to napsaly dobře, ale stejně nejlepší je dostatečná aktivita v průběhu dne. Pořádně se utahat, pokud můžeš (že Ti nebrání třeba nemoc) prací, sportem, turistikou…
Doplňuji:
suaeda: Tedy viděla jsem i uspávací účinek třeba 7mi piv :), ale to nelze doporučit :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Dneska zkusím usínat s představou, jak si briketka hladí kocourka … možná to taky vyzkouším! 😉
Doplňuji:
No, tak super, funguje to! 😉 Usínám, myslím na briketku, jak si hladí kocourka a taky si ho hladím! Vyzkoušejte, je to super! 😉

Upravil/a: Alesh

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
smazkaa23

Sex :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

V lékárně se dají sehnat přírodní prášky na spaní, které jsou pouze z bylinek. Já používám GS Dormian. Obsahuje extrakty z kozlíku, meduňky, chmele a mučenky, čili žádná chemie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Již zde <briketka10> jmenovala hlavní bylinky, které jsou dobré na spaní (přírodní sedativa): kozlík a meduňka, ale je jich daleko více. Já osobně dávám přednost chmelu http://botani­ka.wendys.cz/kyt­ky/K615.php. I ten má dobré uspávací účinky. Když náhodou nemohu usnout, což se mi naštěstí nestává často, tak si dám třetinku pravé plzně. Více ne. A celkem to funguje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

A nakonec má Alesh za ten dvojsmysl nominaci :) No jo no, někdy se to tak urodí :) Kdopak mu ji nadělil?

před 4267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Aleshi a ty máš kočičáka, nebo jen ňákéko plyšáka :D

před 4268 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Ve skutečnosti je to bobr. 🙂

před 4268 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

že si děláš ze mě srandu, ale já mám fakt kocourka Ufíka :D

před 4267 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek