rrihamirek1

muze nechraneny pohlavni styk, sesmilneni, ustanovit opici nestovice?

manzelka se doma boji

Odpovědi
Pepa25

Záleží jestli jste orangutan nebo žena gorila. Ještě je riziko, pokud jste se zúčastnil té velké gay akce ve Španělsku, kde byli infikovaní lidé z Afriky …

Kazatel

Pokud ti to nestrká kolega do zadku, tak je tvá žena v relativně menším nebezpečí.

doyle.randol

Pokud bude jeden z vás infekční, tak nemusíte mít ani sex – stačí ležet vedle sebe na stejném prostěradle v posteli.

Dochy

Jen nevím, jestli s manželkou řešit problém sesmilnění.