bolak

Může nastat situace že mořská voda přestane být slaná?

Doplňuji:
hanulka11: Boží vnuknutí

Odpovědi
MonkeyKing

Když se v ní vykoupe Chuck Norris, tak možná ..

Lucijej

To je jasné, že jo…

Mořská voda přestane být slaná, zeměkoule přestane být šišokoulá a pyramidy začnou létat.

Jednou určitě.

badisko

ano muze ..destilaci se i morska voda stava pitnou tudiz neni slana je zbavena soli ..pak na polech pokud zmrzne a led je starsi nez 2 roky se da rospustit a normalne pit takze je z morske vody ..ale neni slany …ten slany se pozna tak ze ma mlecne bilou barvu …zbaven soli ma barvu cirou…

Drap

Nemůže.

hanulka11

Pochybuji v takovém množství- nevím co by se muselo stát ?????? Jak tě to vůbec napadlo????
Doplňuji:
já to pochopila jako voda v moři ,že přestane být slaná