Může nastat problém,když jsem si v práci neoznačil příchod a odchod z důvodu zapomenutí elektronického či­pu?

Příchod a odchod jsem osobně nahlásil u nadřízeného,práci mám vykázanou,existují záznamy na průmyslových kamerách atd atd…mohlo by dojít ze strany zaměstnavatele k nějakému problému?Třeba „áčko“?Propouští se a čekají na jakoukoliv člověčí chybu…děkuji za odpovědi. PD

Nejlepší odpověď
anonym

Tam,kde pracuji,se to stává lidem dost často,nedělají z toho problém,hlavní je,že jsou včas na pracovišti,ale hlásit se u mistra,že se to stalo,tak to se musí.

Další odpovědi
deny555

Myslím,že by s tím neměl být problém.Také se mi to stalo,ale když se to ihned po příchodu nahlásí nadřízenému,tak by to nemělo vadit.To se jednou za čas přihodí hodně lidem.