Dee13

Může nás učitelka nutit běhat v trávě když prší?

Nejlepší odpověď
zjentek

to záleží, jestli je to v těláku a nebo třeba ve zpěvu

Další odpovědi
www

Pravděpodobně nejsi přítelem pohybu a už vůbec ne tělocviku 😉
Mám pro tebe, bohužel, špatnou zprávu: může, není to nucení, nýbrž normální tělocvik a sportovní obuv i oblečení máš mít. Logických důvodů proč ano je ale mnohem delší řada 🙂

zzzzz

Může.

Co z tebe vyroste?

Nevíteto?

Ano, může 🙂

marci1

Pokud jen mrholí, tak může. Pokud by lilo, jistě by vás zahnala do školy. 🙂
Doplňuji:
Z druhé strany pokud by došlo k úrazu … ☹

brumik

nechci být na vás všechny hnusnej ale co když někdo má slabší zdraví?To se má pak komu vymlouvat proč nešel do školy…né že by mi to vadilo(nás trenér taky honil po hřišti při dešti) ale že bych po těláku šel mokrej domu to fakt ne…je to jen názor jelikož každý tady koukám rád běhá v dešti :D

ivzez

Běh v trávě v dešti asi v osnovách nebude.
Už proto, že to na mokré trávě může klouzat
a vést k úrazu.

Docela by mne zajímalo, jak by paní učitelka
a vedení školy odškodňovaly zraněného žáka
(myslím, že pojišťovna by neplnila) …

PetrXY

Může. Ale bylo by dobré, kdyby si nějaký ten rodič nebo pak i ředitelka školy s ní promluvila o vhodnosti cvičení venku za nepříznivého počasí.