CTTON

Může národní ústavy měnit EU i OSN?

Nebo to může jen stát samotný? Pokud jen stát samotný, jak se to může změnit tak aby to mohla měnit eu i osn?

Nejlepší odpověď
Emefej

Neřeš ústavu, tobě pomůže ústav.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… víš vůbec, co je to ústava ??? … zjisti si to, a pak pochopíš, proč je EU ani OSN nemohou měnit …

Drap

Nevíš vůbec o čem mluvíš. Stát má svoji ústavu a může ji změnit, opravit popřípadě doplnit zase jen stát.

CTTON

každá, i ta německá ústava je zrušitelná >>> stačí změna režimu, převrat a je to … „že změna ústavy nesmí ohrožovat demokratický právní stát, pod tím nikdo neví co si pod tím představit“ jak nikdo neví ??? jestliže ovšem víš, co je to demokratický právní stát … každá ústava se vyvíjí a mění …
McMerkurion:

Nebo osn a EU snad není režim?

da ny

Ano, OSN a EU není a nikdy nebyly „režim“.

Mc Merkurion

… OSN a EU fakticky nejni režim, jestliže toto nechápeš, pak nemá cenu se vůbec se vo něčem bavit … co vás proboha v tej škole učí ???

CTTON

Jenže sám si říkal že cokoliv se může kdykoliv změnit. Tak proč by eu a osn režim být za nějakou dobu nemohl?

Mc Merkurion

… cokoli se může změnit, ale z jalový krávy tele nedostsneš, taktéž osn a eu nemohou být režim … přečti si, vo co de … pak polemizuj … pleteš si pojmy s dojmy …

CTTON

Nechápu jak jako z krávy tele nedostanu? Vim že je to řečeno obrazně. Ale stejně jak si to „přeložit.“

da ny

Nechápeš toho příliš mnoho.
S ohledem na to, že náš přístup k internetu, je to téměř tragedie.
Když nevíš, co je to jalová kráva (jalovice), tak se podívej na internetu,
když už neznáš ani ono obecně známé rčení. Snad pochopííš
a nebudeš psát „…jak jako…“.
Já chápu, že komu není s hůry dáno, v apatyce nekoupí….
Ale tato otázka, už je tak trochu na hraně ;)

CTTON

Já to chápu, jen to že je v ústavě (chartě) osn řečeno že se dá změnit 2/3 tak ta zbylá 1/3 nic nemůže dělat ne?

Drap

OSN ani EU opravdu neni režim