jirka F

Může z hladu napadnout člověka smečka vlků? Nebo raději zdrhnou a jdou si hledat potravu jinde?

Říkají že vlci jsou velmi plaší ale napadlo mě když mají velký hlad můžou zakousnout i člověka?

Nejlepší odpověď
Front

a) ano můžou z velkého hladu zakousnout člověka

Další odpovědi
Agneta

c) jiná možnost

Abych to vysvětlila…když si jich ten člověk nevšímá, tak budou možná kolem něho běhat a vrčet – čili trollovat…a pokoušet se o jeho reakci. Pokud on na jejich hru/trollování „naskočí“, tak může být zle, ale pokud né – tak z toho mají strach (že mu nemohou nahnat strach), protože ho nemůžou odhadnout, on může „být velmi nebezpečný“ jako nějaký medvěd, který se právě takto chová:DDD

Mc Merkurion

a) ano můžou z velkého hladu zakousnout člověka

… to se o nich ví,dříve bývali postrachem …

drap: Smečka vlků napadla několik lidí – ve městě! http://zpravy­.tiscali.cz/smec­ka-vlku-napadla-nekolik-lidi-ve-meste-119098

Zdroj: http://www.bbc­.co.uk/czech/wor­ldnews/story/2005/08/0­50807_ukraine_wol­ves_1215.shtml

BANAN93

a) ano můžou z velkého hladu zakousnout člověka

tak samozřjmě zaútočej když vidí třeba zasláblého člověka. Když mají hlad zaútočí také – jen třeba člověka poraní na nohou a krku a čekají až slábne........... nejsou blbí když uměj přežít, lověj i bizony – což je potencionálně nebezpečnější kořist než člověk
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fJOlGdjs8QM

Drap

c) jiná možnost

Nemi znám a řádně zdokumentován žádný takový případ na celém světě. Vlk je velice plachý. Samozřejmě mohlo by se stát snad někde na severu Kanady, spíše však, když by byl člověk vážně zraněn.

Mc Merkurion

Drap: omlouvám se za to malý „d“,ale už nemám možnost opravy …