ellamakrela

Může na moji letenku letět někdo jiný?

Dobrý den, stala se mi taková nešťastná věc. Měla jsem u sebe v kabelce letenku a omylem jsem si ji zapomněla v obchodě, jak jsem skládala nákup do tašky. Letenku mám v elektronické podobě ještě v e-mailu, takže není problém v tom, že bych o ni nadobro přišla. Ale trochu mě chytl strach jestli na ni nemůže letět někdo jiný. Říkám si, že je to ale nemožné, když je tam moje jméno a navíc při odbavování ji po mně nikdy společnost ČSA ani nechtěla stačil jenom pas. Ale radši se ptám, jestli je tu nějaká možnost, že se to může stát.

Nejlepší odpověď
Drap

Je tam velice malá pravděpodobnost.

Další odpovědi
ivzez

Ne, podle mne nemůže na letenku
vystavenou na Vaše jméno letět nikdo jiný.

Arne1

V dnešní době je letenka už (bohužel) archaismus. Podstatné je to, co mají v počítači.

Dochy

Při odbavení se kontrolují i doklady. Tu letenku by bylo nutno přenést na jiného cestujícího (pokud to podmínky dovolují)