Avatar uživatele
zjentek

Může mně prodej věcí přes e-Bay přinést vyšší zisky nežli třeba prodej přes inzertní weby typu Bazoš.cz?

… a jak? … a když e-Bay není jenom českej web, zvyšuje se inzercí na něm i pravděpodobnost prodeje daný věci?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, e1232851@trb před 3165 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Fondil

Nevím jestli na českém trhu, ale pokud chcete prodávat v zahraničí, tak určitě. „Problém“ může být ale v tom, že bude ebay pravděpodobně zahraniční firma a pokud tu nemají pobočku a něco jim budete platit, případně vám budou něco vyplácet, budete se muset stát plátcem DPH nebo identifikovanou osobou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Určitě může – už proto, že oslovíš širší základnu potenciálních kupců…
😉

před 3165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mas neco konkretniho co bys chtel posilat. Tohle je hodne zajimava otazka a dal jsi mi tim brouka do hlavy. Kazda kacka navic se mi ted hodi. :) Mozna bude zalezet na poptavce dane veci v zahranici? Pokud udas zeme kde to e-bay bude viditelne. Nevim jaky je system, ale asi kdyz to das bez nakych nastaveni tak to bude anglicky a asi pro EU staty? Jestli-ze pak po te veci bude shanka a u nas si ji koupil levnejsi nez bys ji mohl prodat tam a bylo by to pro ne stale vyhodne, tak to by byl treba jeden ze zpusobu jak si neco privydelat. Ted zalezi kolik by to bylo a tak dale. Da se o tom dost premyslet.

před 3165 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek