KristovaNoha

Může mít vegan opravdovou chuť na ženskou?

Jestli víte jak to myslím

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, i oboustranně. Elkon by měl se zamyslet – být veganem je v čem nenormální? Za chvilku budou nenormální ti, co nejí hrášek? Každého věc.

Další odpovědi
ZuzkaZln

Chuť na to „co myslíte“ 🙂 ale nemá s vegantstvím nebo neveganstvím vůbec nic společného.

Jinak za sebe můžu říct, že v tom žádný handicap nevidím. Naopak mnoho žen má docela v oblibě muže s trochu ulítlým pohledem na svět. Nemusí být každý jen konzervativní vyznavač neměnných tradic.

elkon

Jde o to, jestli by ženská měla chuť na něj.Já být ženskou, tak ne. Podle mě takový člověk není normální. Tělo potřebuje všechny složky potravy, takže i maso. Člověk je od přírody všežravec.

marci1

Jen pokud si ji nepředstavuje jako kus „masa“. 🙂

anonym

Elkon: ona ta všežravost ale nemusí nutně platit pro všechny, evoluce si ráda hraje a nahodile háže kostkami a neustále nás mění, … třeba lidé s vrozenou alergií na lepek by s tebou určitě nesouhlasili.