Hifive

Může mít užívání kokainu vliv na výrazné hubnutí?

Dobrý večer, docela by mě zajímalo, jestli má užívání kokainu vliv na výrazné hubnutí? Jestli je možné, aby třeba někdo silnější, ale zase ne tlustý, mohl zhubnout tak, že by mu byly rifle sotva velikost 34/36? Nebo to nemusí být účinek kokainu, ale spíš lehčí drogy jako je marihuana? Děkuji za případné odpovědi.

Doplňuji:
Ne, nemyslím tím sebe, to fakt ne. Jen znám jednoho takového člověka, který se poslední dobou i chová dost divně…

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, po kokainu (obecně po každé takové droze) se výrazně hubne. Člověk je po dávce nabuzen k vyšším výkonům, potlačen je u něho strach a pud sebezáchovy, prožívá pocit euforie a nemá hlavně potřebu jíst. Takže za takového stavu nejí a spotřebovává zásoby.

Jen ještě opravím Damianu:
„má výrazný anestetický účinek“ NEZNAMENÁ hubnoucí!
anestetický = znecitlivující
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/anes­tetikum

Dříve se totiž kokain používal jako lokální anestetikum v očním, zubním a ušním lékařství a při drobných chirurgických zákrocích.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­nestezie

Další odpovědi
anonym

Koks dost často užívají modelíny (mimo jiných uživatelů). Zpravidla se hubne když je větší výdaj energie než-li příjem. Při užívání kokainu se konzumenti stanou na čas natolik hyperaktivní, že se zapomenou i najíst.
Po marihuaně uživatelé spíše chytne „žravá“ nebo chuti na sladké ap. takže těžko
by se konzument trávy výrazně zhubnul.
Výrazný rychlý úbytek na tělesné hmotnosti může způsobit i mnohem prozaičtější důvod (vážné onemocnění, invazivní léčba ap.) takový pacient může mít i psychické problémy a mohou se projevit i různé změny v chování.
Zeptej se citlivě přímo člověka, kterého se tvoje otázka zýká.

Damiana

Koukám, že ses ptala i u konkurence:-)
http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/2295-ma-kokain-vliv-na-hubnuti.html

Btw – Ano, kokain má výrazný anestetický (hubnoucí) účinek, ale pak to často dopadá takto:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/597099/ima­ge.jpg

badisko

no na koksu hzubnes urcite …ale hlavne zhodi tva penezenka …na trave velice tezko protoze jak dostanes zravku tak ani poradne nevis co do sebe naladujes …no jedina moznost by asi byl pervitin …ale to ti nedoporucuji jako odtucnovaci kuru jinak cti zde…http://ww­w.mesec.cz/clan­ky/kolik-stoji-v-cesku-drogy/

zjentek

napadá mě, že myslíš někoho konkrétního. Pokud sebe, nezačni s tím panebože pro váhu. Zkus třeba kolo. 30km denně je dobrý start,neveme to hodně času.Pokud myslíš přítele nebo děti, nemusíš je zrovna tlačit do léčebny na drogy proto, že vypadají dobře. Mohli k tomu přijít i zdravějším způsobem
Doplňuji:
říkám znovu, chovat se dost divně a hubnout,jak doplňuješ, neznamená nutně být na drogách. Mohou to působit i přirozené drogy- hormony.

mosoj

Zhubne ti i mozek !