VaclavZeman

Muze mit tento web seznamovaci ucinek?

Jak tezke je si zde najit zenu na kratkodoby vztah (popripade jen na sexualni zalezitosti)? A pro genderovou korekci se ptam i na muze… Muzou mit Odpovedi.cz ucinek seznamky? Dekuju.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já bych osobně řekl, že spíš budou mít opačný efekt. 🙂

Další odpovědi
zjentek

Určitě ne. tady to nízkými pudy nasáklé moc není, Václave. Souhlas taky s Alešem. Mimo jiné, člověk se zde může seznámit i s tím, co v životě nechce. Děkuju.

Filip84

Tak to pochybuju.

Za prvé, je tu tak toxické prostředí: Rokio & 100+1 dotazů denně a la „které pohlaví má psychické onemocnění podagra?“, nebo „odpustíte mi, když se zabiju?“, druhý Jirka taky „jede“, do toho ajVůl, který ničemu nerozumí, a tak napadá všecky kolem, tak 2/3 z toho mu administrátor smaže, nicméně i tak tu je toho jeho „působení“ dost, do toho troll: jednou, jako blb národný /to není chyba, skloňuje se podle vzoru „kokot drevený“/, podruhé jako MUDr. Pizdová, potřetí, jako sufražetka, počtvrté jako nechutný vědec etc. etc., málem bych zapomněl na Lgee, které je jednou ta, jednou to, je z Ústecké lidově demokratické republiky, má odpor k práci, v hlavě „bubliny“, a na tu hlavu má brát prášky, ale nebere, aby matka nevěděla, že je pacoš s hlavou (nebo tak něco 🙂 ), a do toho, samozřejmě, „inteligentní puboši“, a do toho tak 4 z 10 občasných / nových přispěvatelů jsou rovněž psychiatričtí pacoši – teď se tu jeden ptal na obsedantně kompulsivní poruchu, deprese se tu „řeší“ na denním pořádku – koho tohle bude bavit!? Většina lidí není s to ty hňupy ignorovat! 🙂

Za druhé, jak je to tu „zatrollované“, tak nikdy nevíš, píšeš-li si skutečně s tím, za koho se vydává. Je doba digitální, instantní, rychlá. Málo kdo bude ochoten věnovat čas a prostor tomu, aby si, vůbec, ověřil, jestli ten, s kým si píše, je skutečně ten. Navíc, mladí jsou dosti sociálně tupí. Dosti hodně, velmi často. 🙂

Za třetí, jak bys si to představoval? To si jako někdo tady položí dotaz ve stylu: „je tady nějaká holka, se kterou bych se mohl vyspat?“ Může, co by nemohl, ovšem na 99.98% ten dotaz bude nahlášen (=smazán) do 30 minut, na 0.19% téhož dne, a na 0.01% tu vydrží do druhého dne.

Za čtvrté, i kdyby zde takový dotaz vydržel, tady to přitahuje „introverty“, opravdu si myslíš, že by na to někdo kladně odpověděl? Já ne.

Prostě myslím, že to je úplně mimo koncept, a tím i možnosti, tohoto webu.

Drap

Předpokládal bych u tebe, že jako člověk který učí lidi si přečte alespoň pravidla komunity do které se přihlásí a také je respektuje. Tyto stránky nebyly založeny na inzerci ani aby nahrazovaly pornostránky.
V místím kodexu, který jsi nečetl stojí toto"
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je v pořádku k dobré odpovědi, která je k tématu, uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.
Myslím, že význam slov právě tobě neni třeba vysvětlovat. Tento odstavec jsi už stejně porušil, když jsi nabízel své služby a hledal nové klienty.
Přestávám se divit úpadku našeho školství, když kantor nedokáže pochopit, co se píše v krátkém, běžném textu.

aliendrone

Tyhle dotazy související s pravděpodobností prostě miluji. Zvláště když tazatel nemá ponětí o samotné statistice, natož o funkčních principech jsoucna.

  1. Může a to dokonce až tak, že si zde můžeš sbalit na jednu noc princeznu Dianu. No fakticky nekecám, JE TO MOŽNÉ, jen doslova brutálně nepravděpodobné (lepší označení, než tu „pravděpodobnost“ vyčíslovat). ;)
  2. S vyjímkou zdejšího sňatkového unterwassermanna je ale většina zdejších stabilních uživatelů/ek na tom podobně, jako poslední kategorie v následujícím vti­pu.

Jdou 4 chlapi po břehu řeky, dvaceti, třiceti, čtyřiceti a padesátiletý. Najednou uvidí na druhém břehu 4 krásné, nahé ženy.
Jako první se ozve dvacetiletý – „Jé chlapi, vidíte to? Přeplaveme hned k nim, že jo?!“
Třicetiletý: „No moment, nejdřív se musí dobře očíhnout.“
Čtyřicetiletý: „Eh, když budou chtít, tak sem přeplavou samy.“
Padesátiletý: " DOPRDELE, ony už PLAVOU!!"

Tož asi tak. ;) :D :D

cappuccino

Vaclave, ta tvoje otevrenost je nekdy az dojemna!!

elkon

Drape, když si někdo hraje na učitele, tak potom mimo jiné pokládá podobně hloupé dotazy.

VaclavZeman

No, nizke pudy… Zjenteku, ted jsem prisel z doucka a hazim do sebe jednu klobasku za druhou. Konkretne jen jednu za prvni, protoze budu muset jit nakoupit, ale i tak tim prokazuji obzerstvi. Ale divil by ses mi? Musim si nejak upevnit nervy, prijel jsem totiz ted z doucka, na kterem mi kluk tvrdil, ze pet krat trinact je tricet. A kdyz mu radim, at si to rozdelime na pet krat deset a pet krat tri a secte to, tak to stejne nechape. A nejhorsi na tom neni to, ze chodi do devate tridy, ale ze ho chteji rodice dostat na stredni a to dokonce nejlepe na gympl… Dekuju.

zjentek

Nemáš to jednoduché Václave (vím že jde o jméno šváry, to neva), ale ty klobásky ti závidím. Ani ti nepoděkuju, jak ti je závidím.