Spartaboy

Může mít ošklivý třeba nějak duševně nemocný člověk nádhernou sexy dceru nebo syna?

Omlouvám se nechci působit xenofobně existuje spousta krásných a sexy duševně nemocných lidí ale mě tahle otázka zajímá. Řeším fyzickou krásu. Může se doslova Quasimodovi narodit Jenifer Lopez nebo Natalia Oreiro? Když je možné údajně aby se dvěma bělochům narodil černoch. Je to možné z hlediska genetiky?

Odpovědi
elkon

Za prvé asi nevíš co je xenofobie (strach z neznámého) a za druhé proč ne. Relativně ošklivý člověk se spojí s relativně krásným protějškem a výsledkem může být relativně krásná dcera (syn). Každý vidí krásu někde jinde.