Avatar uživatele
Chuang Che

Může mít neznámý člověk (není slavný) ochranku?

Jde o to aby se cítil bezpečně

Zajímavá 0 před 1636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Jasně, že jo.
Když ji bude platit, pak to není problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Má-li peněz nazbyt, může si jistě dovolit platit i ochranku.

Možná by ale stálo za zvážení či prozkoumání, z čeho plyne
jeho pocit, že pro pocit bezpečí potřebuje ochranku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jasně, že ano… A myslíš, že je ochranka všemocná? Zatím mám pocit, že když fak o něco šlo, tak skoro dycky selhala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ochranku může mít každý, kdo si to zaplatí. Dotyční lidé budou u mne zaměstnaní, budou mít práci a budou mne chránit. Teoreticky je to asi možné, ale nevím, zda by to někomu nevadilo? To , že si vydržuji ochranku a proč. A že kolem mne chodí lidé s bouchačkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je velký rozdíl mez státní ochrankou a soukromého sektoru. V tom druhém případě nikdo nezjiš´tuje, zda je samozvaný bodygurad připraven či nikoliv / psychotesty, taktická příprava a pod. / může být s pochybnou mazanou minulostí a není ani výhoda, zda perefkt ovládá box, či karate, ale hlavní zbraní je mozek. Rovněž jeho pravomoce jsou jako každého řadového občana, tudíž když na prachatého chlebodárce výtáhne dítě atrapu pistole a namíří, samozvaný bodyguard dítě zastřelí má velmi velký problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Kryšpíne, s tou atrapou pistole nemáš tak docela pravdu…

před 1636 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A komu by to vadilo? A myslím, že ani nevíš, kolik lidí kolem tebe s bouchačkou chodí už teď. A bouchačka… to je v případě ochrany osob to poslední, co by mělo ochranku zajímat.

před 1636 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava