slipknotak

může mít muž orgasmus když nemá varlata ?

jenom mě to zajímá nejsem takový případ :D

Nejlepší odpověď
anonym

ani muž s varlaty nemůže mít orgasmus ;D

Další odpovědi
atriplex

Orgasmus je psychická záležitost při maximálním sexuálním vzrušení. Máli muž dostatek testosteronu a sexuální objekt, může jednoduše dosáhnout orgasmu. Jelikož však nemá varlata, nemůže dojít k ejakulaci spermatu. A ejakulace je následek orgasmu, nikoliv jeho příčina.

Valky

Myslíte, že muž po vasektomii (přerušení chámovodu) nemá orgasmus? :D Orgasmus je u muže doprovázen ejakulací, ale pokud nemá varlata, nebo má vasektomii, nic to neovlivní…

Navíc muž bez varlat už není ani muž. Nejspíš máte na mysli, pokud mi varlata nesestoupila… Což se nestává – stává se, že nesestoupí jedno asi u 0,09% mužů.. ;)