vlk samotař

Může mít kotě alergickou reakci na trávu

Když vleze do trávy začne kýchat.Pokud je v bytě je úplně v pohodě.
Doplňuji:
Předkové jsou klasické vesnické kočky.

Nejlepší odpověď
beer

Spíš než alergii to tipuji na prach, pyl a jiné dráždící částice z povrchu trávy. Časem by to mělo však přejít a pokud ne, poradí veterinář.

Zdroj: Vet. praxe

Další odpovědi
Lakeysha

to asi nebude alergie na trávu, ale spíš na pyl, jestli jsou v tý trávě nějaký kvetoucí minikvítka…ale co já vim…zkuste jí zasadit do květináčku klasický ovilíčko(ona jim zas tráva dělá dobře na trávení, naše kočky se na ní vrhaj jak posedlý)..a uvidíš, jestli je to trávou nebo pylem

Doplňuji:
obilíčko

LůcaDůcaPůca

Myslím si, že pokud její předci byli tak zvaní ´gaučáci´ a byli doma tak možná že potomek není tolik zvyklí na přírodu a má alergickou reakci na trávu
Doplňuji:
Takže si myslím že i může ale je to dost vyjímečné :)

Lukasy

I zviřata mužou byt alergičtí, takže je to možne.