dkk

Muze mit jako odbavane zavazadlo sportovni tasku?

Ahoj, někde jsem slyšel, že do letadla se může odbavit jen kufr popř. zamčené zavazadlo, takže jestli je to pravda tak mi nemohou odbavit sportovní tašku jako je třeba tato?

http://www.waj­.cz/obchod/ima­ges/puma_taska­.jpg

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Urcite muzete .. ale doporucuji nakoupit potravinarskou folii a doma poradne tasku " obalit ". Na letisti maji automat take , ale tam to stoji 85 kc , ale zase je ta jejich folie pevnejsi.
Folii si vemte do tasky i na cestu zpet. Stastnou cestu bez ztraty zavazadla. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

také můžeš mít sportovní tašku, ale je lepší pro bezpečnost věcí zabalit ji do folie .

Drap

Myslím že je to nesmysl, sportovní taška je zavazadlo jako každé jiné, takže neni důvod ji neodbavit.

baghira

Na dovolenou létám jen se sportovní taškou. Zip mám zacvaknutý zámečkem, a nikdo nikdy nenamítal. U nezamčeného zavazadla dopravce neručí za úbytek (resp. zamítne jakoukoliv reklamaci), ale to je tvoje triko.

Terryle

Ahoj, bez problémů to jde. Já letěla dokonce i s takovou tou hnusnou bezrozměrnou taškou od vietnamců, bez problému. Akorát je tvůj problém, co si do toho dáš (aby se to případně nepoškodilo – při nakládání se se zavazadlama zachází příšerně). Ohledně vykradení… je lepší tam tu fólii dát, protože je s ní víc práce. Ale pokud chtěj, stejně se do kufru dostanou.

Eva Studená

Doporučuji podívat se na https://www.nej­kufry.cz/zava­zadla-prepravovana-letadlem/

tyna.ryglova

Můžeš cestovat s čím chceš. Do letadla můžeš mít příruční zavazadlo do 5 kg a větší zavadlo ti dají do zavazadlového prostoru, tam už si nepamatuju, jaká je přesně váha, do které se musíš vejít, ale jestli je to kufr, nebo taška je všem jedno. Cestovní kufry jsou pohodlnější, protože mají kolečka, takže je nemusíš nosit v ruce. Já jsem si koupila kufr z https://bagali­o.cz/cestovni-kufry-na-koleckach a jsem s ním spokojená.

dodinek

je fakt, že tahat se s obřím kufrem na kratší cestu je blbost..opravdu bohatě postačí nějaká ta stylová cestovní taška..mně se moc líbí výrazné barvy, jako třeba u téhle- https://www.co­olboty.cz/rei­senthel-allrounder-m-spots-green