Pokročilý

Může mít i ten největší psychopat někoho rád?

Vím že existuje nějaká škála psychopatie a že velké množství lidí pokud ne téměř všichni minimálně trošičku z psychopata v sobě má. Zajímalo by mě jestli i ten nejhorší psychopat může mít někoho rád. I kdyby to měl být jen jeden člověk například matka. A co třeba matka která je velký psychopat? Má pokaždé ráda aspoň své dítě?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je těžké poznat psychopata, protože může to být inteligentní a chytrý člověk - tak ho vidí mnozí na veřejnosti, i když svou partnerku a dětí týrá.

Co tvrdí psychologové?

"Psychopatii" dokládají i specifické změny ve funkci a struktuře mozku. Nejnovější výzkumy pomocí EEG umí odhalit absenci emocí i lítosti. Stejně tak mimořádnou sebestřednost, vysoce přehnaný pocit své vlastní hodnoty. "

https://zpravy.tiscali.cz/…

Řekla bych, že psychopat má zpravidla rád jen sebe. Pokud jde o blízké, psychopat vytváří jen iluzi domnělé lásky, a to jen kvůli tomu, aby získal lásku a důvěru své partnerky atd. a mohl svou manipulací dokazovat svou nadvládu, jakousi majetnost..

U každého to může být jinak.

Další odpovědi:

Zlatý

Jistě!

Tak třeba já jsem se navykl na fenku psa. Udezbuším každého, kdo se na ni jen křivě podívá anebo ji NEDEJ BOŽE křivě obviní!

Zlatý

Ano, může.

Bronzový

Stačí se podívat do historie, Hitler, Goebbels, Stalin ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2336
Zlatý mosoj 1655
Zlatý marci1 1626
Zlatý annas 1594
Zlatý Kepler 1101
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 793
Zlatý quentos 793
Zlatý ivzez 698

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.