Avatar uživatele
Spartaboy

Může mít i ten největší psychopat někoho rád?

Vím že existuje nějaká škála psychopatie a že velké množství lidí pokud ne téměř všichni minimálně trošičku z psychopata v sobě má. Zajímalo by mě jestli i ten nejhorší psychopat může mít někoho rád. I kdyby to měl být jen jeden člověk například matka. A co třeba matka která je velký psychopat? Má pokaždé ráda aspoň své dítě?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Anikitos před 1946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je těžké poznat psychopata, protože může to být inteligentní a chytrý člověk – tak ho vidí mnozí na veřejnosti, i když svou partnerku a dětí týrá.

Co tvrdí psychologové?

„Psychopatii“ dokládají i specifické změny ve funkci a struktuře mozku. Nejnovější výzkumy pomocí EEG umí odhalit absenci emocí i lítosti. Stejně tak mimořádnou sebestřednost, vysoce přehnaný pocit své vlastní hodnoty. "

https://zpravy­.tiscali.cz/psycho­pat-v-praci-doma-ci-mezi-prateli-jak-se-pred-nim-branit-301522

Řekla bych, že psychopat má zpravidla rád jen sebe. Pokud jde o blízké, psychopat vytváří jen iluzi domnělé lásky, a to jen kvůli tomu, aby získal lásku a důvěru své partnerky atd. a mohl svou manipulací dokazovat svou nadvládu, jakousi majetnost..

U každého to může být jinak.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jistě!

Tak třeba já jsem se navykl na fenku psa. Udezbuším každého, kdo se na ni jen křivě podívá anebo ji NEDEJ BOŽE křivě obviní!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, může.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Stačí se podívat do historie, Hitler, Goebbels, Stalin …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek