Nikkol

Může mít dítě spálu víckrát?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Spála… Toto infekční onemocnění se dá navíc chytit opakovaně. Ne jako spalničky, které když dítě prodělá, tak si na ně vytvoří imunitu a už je nemůže dostat. Proto je důležité podporovat obranyschopnost organismu dítěte a to nejen dostatečným přísunem ovoce a zeleniny, ale také například pitím různých acidofilních nápojů, které posilují imunitu.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/spala-neprijemna-nemoc-ktera-se-da-chytit-opakovane-fxo-/deti.aspx?c=A110207­_170717_deti_job