dust8

Může mít člověk trvalý pobyt i v přívěsu, karavanu, autě, dodávce či maringotce atp.?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jedině kdyby tomu příbytku bylo přiděleno číslo popisné, což se myslím v praxi nedělá. Není to nemovitost.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud vím, tak „kočovníci“ mají trvalý pobyt (napsaný v OP) na městském/obecním úřadě. Podobně jako bezďaci a spol. ;) :)

elkon

Jestliže to bude stát na jeho pozemku, tak proč ne.

Kelt

Podle mne asi ne. Trvalý pobyt musí být konkrétní ulice, místo, které není mobilní. Dnes budu v Hranicích a zítra v Olomouci a za týden v Praze. Uvedu svoji emailovou adresu i mobilní telefon, ale dopis a balík bych takto nedostal. Tak asi ne. Pokud nebudou nějaké vyjímky.