sofid

Může mít člověk, který je ze ˇˇzkumavkyˇˇ potíže s plodností?

Může mít žena nebo muž, která/ý je ze ˇˇzkumavkyˇˇ potíže s plodností? Vím že je to jak u kterého člověka, ale jestli to třeba není u nic častější?

Nejlepší odpověď
marci1

Chlapci ze zkumavky mohou mít údajně potíže s plodností. Mohou to zdědit po otci. Ale jak je to časté a jestli je to častější, než u „normální“ populace, to bohužel nevíme.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/191531-chlapci-ze-zkumavky-mohou-mit-sami-potize-s-plodnosti.html

Další odpovědi
Pettrr

ne