alpaka

Muze mit bolest souvislost s injekcemi na redeni krve?

Dobry den, 20 dnu si picham injekce clexane na redeni krve do bricha po operaci kolene. Posledni dny me trapi obcasna lehka bolest varlat a podbrisku. Muze mit bolest souvislost s injekcemi ? Zitra injekce koncim, tak nevim, zda pockat a doufat v odezneni nebo vyhledat lekare. Dekuji

Odpovědi
Edison

A co Ti na to řekl lékař? Jinak doporučuji řídit se starým dobrým pravidlem: Přečtěte si příbalový leták, informujte se u svého lékaře nebo lékárníka. Je to v kařdý reklamě na JAKÝKOLI lék.

mosoj

Spíše ne, ale od toho jsou lékaři.
Injekce si někdy píchám i dva měsíce v kuse.

alpaka

K lekari jdu v pondeli, tak zatim nerekl nic. Na operaci jsem byl s kolenem. Ale prvnich 10 dni jsem si pichal injekce asi dost blizko k pupiku (4cm) – udava se minimalne 5.