lesniskritek

Může mírné předávkování se Nalgesienm vadit?

Beru Nalgesin na úlevu od menstruačních bolestí. Dnes se mám zúčastnit jedné akce, ale bolí mě břicho tak hrozně, že jsem uvažovala, že bych si vzala o jednu nebo dvě tablety více než bych měla. Jinak jsem úplně zdravá, nemám žádné problémy s játry, ani nic podobného. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli by mi to mohlo něco udělat. Díky moc..

Nejlepší odpověď
marci1

Doporučuji dodržovat návod k užívání a nepředávkovat se. Mohlo by se Vám udělat špatně.
Obvyklá dávka Nalgesinu S je jedna tableta každých 8 až 12 hodin. Počáteční dávku je možno zdvojnásobit; dvě tablety lze vzít současně nebo i s hodinovým odstupem.
http://www.nal­gesin.com/cs/in­side.cp2?cid=6D6­87EB5-9BE6-863C-94CB-859F51087E22&­linkid=inside