Reganois

Může mi zde někdo vysvětlit, co se aktuálně děje na půdě České televize?

Je nějaká opravdu krize v Radě České televize? Chystá se nějaká významná změna?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Možná je dobré si poslechnout radního, a vyvrátit některé lži lidí, co si za dlouhá léta udělali z ČT koryto. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=F_pFhyHKO­PY

Další odpovědi
Drap

Nikdo z nás tam zřejmě nesedí, tak jak máme vědět co se chystá? Vydrž a ČT nás bude dříve či později o všem dění !pravdivě! informovat.

Kepler

Nevím, co se tam děje a navíc budovy na Kavčích horách žádnou půdu nemají. Ostatně je mi to jedno, takových personálních změn se už v každé TV odehrály desítky. Já se pro jistotu dívám na zprávy CNN a ještě tak maximálně na dokumenty na ČT 2.

Pepa25

Ano, chystá. Radu ovládli „bojovníci proti sluníčkářům“, takže se snaží odvolat generálního ředitele (což samozřejmě není žádný problém, ať si ho klidně odvolají), ale především následně změnit ČT ke svému obrazu (to už může být větší problém)..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.