zjentek

může mi výrazná flatulence rozervat neprodyšný kalhoty?

Doplňuji:
..mimochodem, kdo mně furt maže moje zásadní otázky?

Odpovědi
Drap

Nemůže! Takového tlaku nikdy nedosáhneš.

gecco

Čistě teoreticky – pokud by šlo o přetlakový oblek a dosáhl bys hraničního tlaku, ano.
V praxi ne – s tělesnými pochody se počítá i u neprodyšných ´chemických´ overalů…
😉

K Doplnění – netuším… Asi seš někomu podezřelej…
;-D

arygnoc

to asi nie, ale pri hromadení pynov by vás potom nohavice/oblek mohli nadnášať.
a to by ste sa potom musel hlásiť leteckej prevádzke.

;-Q

anonym

Někdy se flatulence jeví poněkud bolestivá vedoucí až pryštivému krvácení z řitního otvoru -tvz.sopečný efekt to znamená,že se napřed usazuje griliáš v zabarvených trenkách a pak vyteče „láva“.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C4%9Btry

annas

Abyste nemusel tento problém řešit, zkuste nosit jiné prádlo, třeba pomůže. Viděla jsem na ně reklamu v TEV.

Více v článku – Pořiďte si lapač „prdíků“

annas

Oprava odkazu

http://revue.id­nes.cz/predej­dete-faux-pas-poridte-si-lapac-prdu-fpw-/lidicky.aspx?c=A070128­_215851_kurio­zity_adl

zjentek

já tomu konzumnímu světu přeji ..to musí bejt prima, takhle na celodenní párty si v tom svým „vzduchu“ pohodlně hovět