Rokio

Může mi učitel rovnou dát pětku za test v tomto případě?

Test jsem vyplnil úplně kromě poslední otázky. Správně mám tak 60 až 70 procent. Test není možné odevzdat před koncem hodiny. Tento test vyplním rychle a pak sedím a nic nedělám. Pan učitel mi chce za to, že sedím a nic nedělám vzít test a dát mi rovnou pětku bez toho, aniž by něco opravoval. Já jsem ale ve zbytku hodiny nic nedělal, protože jsem dál nevěděl.

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem vám psala, že na tyto otázky nemůžeme správně odpovědět.

Jde o váš jednostranný výklad, je třeba slyšet i názor druhé strany, tedy i učitele.

Také to, jak má učitel nastavená pravidla. Jaký má přístup i k ostatním žákům.

Projděte si klasifikační řád, pokud se domníváte, že je učitel neobjektivní, obraťte se na třídního učitele.

Klasifikaci řešit na netu je pravdu nesmyslné. My nejsme u toho, neznámkujeme, co si myslíme, k čemu vám to pomůže?

Řeknete učiteli, že jedna paní či pán povídali, že nehodnotí správně? Jak by reagoval?

Další odpovědi
Kostka0

Zda jsi nenarušoval své okolí ani spolužáky, co píšou test, tak nevidím důvod…