ten který je

Může mi to někdo potvrdit?

Po přečtení tohoto článku si nejsem jist zda čtu správně nebo ještě spím a zdá se mi blbost.Čtu správně?
http://www.su­per.cz/clanek/42104-hanychova-skoncila-osklive-popalena-v-nemocnici.html
Doplňuji:
Mne jen udivilo jak někdo může vůbec takto uvažovat.Jo a pod pojmem celebrita si představuji někoho kdo v uměleckém světě dokázal něco hodnotného a jeho dílo stále žije.

Nejlepší odpověď
kropitko

Už jsem to také četla,prostě si ty svoje pěkný nohy popálila,no a to není ani bloncka.

Další odpovědi
anonym

no tady se dá jen říct kdyby blbost nadnášela… je Hanychová až v nebi

vecernice

Celebrita necelebrita,je docela blbá.

verka

O skutečných celebritách se nepíše. My se ale ptáme : „kdo vytvořil to či ono ?“ a pak se dovíme jeho jméno. O těchto novinových víme jméno a ptáme se:" a co vytvořili?"

anonym

Holt to Vipačky a Vipáci nemají jednoduché.
Je tady,zdá se přecelebritováno.

anonym

Ano je to tak. Nedivte se tomu. Ta žehlička vypustila páru. Snad nikoho v nemocnici nepředběhla na operaci.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/212500-spickova-zdravotni-pece-se-musi-omezit-na-operace-se-bude-dele-cekat.html

nabubindes

jedna z velmi závažných a důležitých informací

Gollumek.88

a to tě trápí protože se jedná o celebritu? nebo tě to jen udivilo?

S tou nemocnicí- samozřejmě že předběhla. je to přece celebrita.

Dobře, tak tedy ne celebrita, ale někdo kdo je dnešní konzumní společností takto nazýván.

ReHu

Mě připadá, že provádí čím dál šílenější věci. Jen si neumím představit, kam až to půjde.

ten který je

Večernice to vystihla nejlépe.