Může mi skupina společníků nezaplatit práci pod záminkou jakoukoliv?

Odvedla jsem slušně práci-brigádu cca 6týdnů.Zprostřed­kov.smlouvu mi dali,když jsem řekla,že končím.Peníze jsem od nich neviděla.Nikdy.Na advokáty a hádky nemám morálku ani peníze.

Odpovědi
ivuskach

Nezaplatit můžou vždycky,… ale není to vždy zákonné – záleží na obsahu smlouvy… a ten by měl v tomto případě určitě prozkoumat odborník se specializací na občanské nebo pracovní právo 🙂 Hodně štěstí!